Felső tagozat

     
1.  Bartha Katalin matematika-társadalomismeret szakos tanár
2. Benkőné Szepesi Eszter tanító, testnevelő
3. Bogdánné Kristály Mónika magyar-történelem szakos tanár
4. Csákó Józsefné matematika szakos tanár
5. Deli Andrásné Hadfi Tímea (GYED) matematika-testnevelés szakos tanár
6. Fenyő Rita magyar-történelem szakos tanár
7. Fittler József magyar szakos tanár
8. Gál Erzsébet történelem szakos tanár
9. Harcsárné Rozgonyi Enikő matematika-fizika-informatika szakos tanár
10. Ipacs Gábor földrajz-rajz-informatika szakos tanár
11. Jedlicané Borsos Magdolna matematika-angol szakos tanár
12. Kaszáné Szekeres Erika történelem-rajz szakos tanár
13. Kárpáti Zoltánné történelem-földrajz szakos tanár
14. Kelenczés Sándorné Kocsis Piroska magyar szakos tanár
15. Kiss Alexandra matematika műveltségterületes tanító
16. Krihó-Földesi Irén élelmiszer mérnök
17. Kulcsár-Darula Éva angol szakos tanár
18. Maglai Andrea magyar-történelem szakos tanár, könyvtáros
19. Mátyási Péter angol-testnevelés szakos tanár
20. Mátyásiné Turtóczki Anett biológia szakos tanár
21. Meggyes Péter testnevelő tanár
22. Mile Jánosné matematika-technika szakos tanár
23. Nagyné Szöllösi Márta angol szakos tanár
24. Nemeskéri Emese ének szakos tanár
25. Pecséri Kinga biológia-testnevelés szakos tanár
26. Péter Ágnes angol szakos tanár
27. Planicska Szilvia magyar-német-történelem szakos tanár
28. Reszlerné Veres Ildikó német szakos tanár
29. Szlobodnyikné Sas Ilona biológia-földrajz-informatika szakos tanár
30. Tallérné Szabó Krisztina tanító, angol-német szakos tanár

 

Bartha Katalin matematika

Benkőné Szepesi Eszter testnevelés

Bogdánné Kristály Mónika magyar-történelem

Csákó Józsefné matematika

Fittler József magyar

Gál Erzsébet történelem

Harcsárné Rozgonyi Enikő matematika - fizika

Ipacs Gábor földrajz - informatika

Jedlicané Borsos Magdolna matematika - angol

Kaszáné Szekeres Erika történelem - rajz

Kiss Alexandra matematika

Krihó-Földesi Irén kémia

Kulcsár-Darula Éva angol

Mátyási Péter testnevelés - angol

Mátyásiné Turtóczki Anett biológia - természetismeret

Meggyes Péter testnevelés

Mile Jánosné technika - tanulószoba

Nagyné Szöllösi Márta angol

Nemeskéri Emese ének

Pecséri Kinga testnevelés - biológia

Péter Ágnes angol

Planicska Szilvia magyar - német

Reszlerné Veres Ildikó német

Szlobodnyikné Sas Ilona biológia - földrajz

Tallérné Szabó Krisztina